Firma - Şirket Web Siteleri Nasıl Olmalı ?

Firma - Şirket Web Siteleri Nasıl Olmalı ?

Kurumsallaşma yolunda ilerleyen firmaların uğramak zorunda oldukları İnternet Dünyası'nda yer almak her ne kadar ek bir maliyet gibi görünse de, akıllıca planlanan ve uygulanan firma web siteleri ve projeleri işletmelere;

  •     Çevre
  •     Prestij
  •     Kolaylık
  •     Kazanç


başta olmak üzere bir çok artılar daima sağlamıştır.

En düşük maliyetle, en hızlı şekilde maximum faydanın sağlanabileceği tek mecra olan web ortamında profesyonel deneyime sahip Lidyanet yüzlerce firmaya kurumsal web site tasarım hizmeti vermiş olup, web projeleri geliştirmiştir.

Firmam İçin Web Sitesi Yaptırmalı Mıyım?

Firmaların vizyon, misyon ve hedeflerine göre farklı yanıt verilebilir. Genel itibariyle mevcut müşterileriniz veya potansiyel müşteriler, internet ortamında bulunduğunuz sektörle alakalı internette en ufak bir arama yapıyorsa kesinlikle bir web sitesine ihtiyacınız var demektir. Aksi taktirde bunun bilincinde olan rakip firmaların çok gerisinde kalma durumu ile karşılaşılabilir.

Her geçen gün alan adları azalmakta, firmalara uygun alan adları tükenmektedir. İnternet dünyasında geç kalınan her gün rakilplerin bir adım daha atması anamına gelmektedir.

Firma Web Siteleri Nasıl Olmalı ?

Firma web siteleri, sektöre uygun, basit, kullanıcı dostu ve profesyonelce hazırlanmalıdır. Google gibi arama motorlarında en üst sırada çıkmalı, hedef kitlenizin sektörle ilgili bir çok aramalarında web siteniz üzerinden sizinle iletişime geçebilmeli.

Lidya Kurumsal Firma Web Siteleri ile sayfanızı ziyaret edenlere ürünlerinizi, referanslarınızı, hizmetlerinizi, videolarınızı gösterebilirsiniz. Dilerseniz web sitenizi ziyaret edenlerle online konuşma başlatabilir, canlı görüşme sayesinde anında müşteri kazanabilirsiniz.

Firmanızın New York'ta veya Pekin'de bir şubesi olmayabilir fakat web siteniz 7 gün 24 saat boyunca Dünya'danın neresinde olursa olsun internet bağlantısına sahip herkes tarafından ziyaret edilebilir. Dünyanın heryerinden her zaman müşteri kazanabilirsiniz.

Hemen kurumsal web site yaptırmak istiyorsanız Lidyanet'in sektörlerin ihtiyaçlarına özel olarak geliştirdiği %100 yerli malı web tasarım ve web yazılımlarımızla tahmin ettiğinizden daha fazlasına sahip olacaksınız.


Lidyanet